fbpx

Cennik usług

Strzyżenie Mężczyzny 80zł
Strzyżenie Brody (Grooming) 60zł

Strzyżenie Włosów + Broda

130zł

Królewskie Golenie

95zł
Strzyżenie chłopca (do 8 lat) 50zł

Strzyżenie Ojciec+Syn (do 8 lat)

120zł

 

Hop-Chop BarberShop jest mieszanką starej szkoły fryzjerstwa męskiego z odwołaniem się do doświadczonych, utalentowanych pracowników w środowisku old schoolowego barbershopu o wysokiej pasji i energii. Barberzy Hop-Chop są zachęcani, aby pokazać swoją indywidualność w strzyżeniu oraz stylizacji fryzur.

Hop-Chop BarberShop nasze podejście jest proste - zapewniamy naszym Gościom prosta listę usług o wysokiej jakości. W każdym z lokali Hop-Chop można szybko i dokładnie ostrzyc włosy, nadać kształtu brodę i poddać się goleniu brzytwą. W naszych salonach nie ma nic zbędnego - po prostu oferujemy doskonałe wykonanie usługi, które nie potrwa więcej czasu niż określono w rezerwacji, więc można dokładnie zaplanować swój dzień. Dostępny zapis online pozbawi niespodzianek i oczekiwania - zawsze wiesz o której godzinie wyjdziesz. Ojcowie mogą zabrać swoich synów, aby pokazać, jak i gdzie prawdziwi mężczyźni dbają o fryzurę, w tym celu mamy specjalną usługę - strzyżenia dla ojca i syna w promocyjnej cenie. Jeśli nasz gość przyjdzie wcześniej, pod czas oczekiwania może delektować szklaneczkę burbonu naszego partnera JimBeam. Odwiedź jeden z naszych lokali, Zapraszamy!

 

Nie masz pomysłu na prezent?

Podaruj Kartę Podarunkową Hop-Chop BarberShop bliskiej osobie na usługę: Klasycznego Strzyzenia, Combo Strzyżenie+Trymowanie Brody lub Królewskie Golenie. Karty są dostępne w każdym z naszych salonów w Warszawie, przesyłamy je również pocztą. Zakupu można dokonać naciskając przyczisk {Karty Podarunkowe} na górze strony lub kartę poniżej. Zapraszamy do zakupu!

 

Strzyzenie

Do góry

hop chop

HOP-CHOP Barber Shop - Hala Gwardii

Pl. Żelaznej Bramy 1 (obok muzeum boksu)

Znajdujemy się w Hali Gwardii, ponownie otwarta Hala oddaje klimat kultowych obiektów na świecie i jest perłą na kulinarnej mapie Warszawy. Po 125 latach od pierwotnego otwarcia, hala na nowo odzyskała swoją pierwotną funkcję. Obecnie jest miejcem, które łączy pod jednym dachem tradycyjny targ z dobrej jakości żywnością i produktami regionalnymi, lokale gastronomiczne oraz organizuje wiele wydarzeń kulturalnych. Nasz salon pracuje w piątki, soboty i niedziele. Uwaga: nie prowadzimy rezerwacji wizyt online w Hali Gwardii.

 hala gwardii

 

Nie musisz do nas dzwonić i tracić czas, do pobrania aplikacja mobilna dla rezerwacji wizyty prosta i funkcjonalna.
Możesz wybrać wszystkie usługi, datę w dowolnym momencie.

app store

Do góry

Kontakt

Hala Gwardii Pl. Żelaznej Bramy 1 (lokal obok Muzeum Boksu)

00-136 Warszawa

tel. +48 577515565

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

godziny otwarcia: poniedziałek - czwartek nieczynne, piątek i sobota 11:00 - 21:00, w niedzielę 11:00 - 16:00

 

Dojazd do nas

Do góry

Hop-Chop BarberShop chce abyś wyglądał najlepiej. Jeśli nie jesteś 100% usatysfakcjonowany naszą usługą, bardzo prosimy poinformuj nas o tym. Każdą fryzurę lub inną usługę, z której skorzystałeś a jesteś niezadowolony chcemy poprawić, jest to możliwe w ciągu 3 dni od wizyty w Hop-Chop BarberShop.

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. +48 535828030

Do góry