fbpx

 

Akademia HOP-CHOP

 

‘Akademia HOP-CHOP’ wyznacza nowy standard szkolenia fryzjerów. Nasz zespół stosując nowe podejście do skoleń barberskich które jest praktyczne, proste, ale też własciwie strukturyzowane. Łączymy tradycyjne fryzury z nowoczesnym fryzjerstwem męskim. W rezultacie absolwenci w krótkim czasie otrzymują wysokiej jakości wiedzę na temat cięcia, stylizacji włosów mężczyzn lub nadawania kształtu brodom.

 

Nasza Akademia działa przy sieci barber shopów HOP-CHOP BarberShop, w której Barberzy robią w Warszawie ponad 1000 fryzur tygodniowo. Jako praktykant nie znajdziesz nikogo lepszego dla uczenia się barberingu niż od naszych praktyków.

 

Koncentrujemy 100% naszych wysiłków na szkoleniu uczniów tak aby zdobyli profesjonalny poziomu barberingu. Nasi Barberzy trenerzy całkowicie skupiają się na edukacji i pomagają w opanowaniu techniki tradycyjnych fryzur i nowoczesnych technik fryzjerskich. Nasza wiedza na temat najnowszych trendów w branży, indywidualne podejście i niezrównana jakość cięć uczynią nas wiodącym polskim miejscem do nauki premium barberingu i pielęgnacji bród.

 

Oferujemy kursy dla rozpoczynających karierę zawodową oraz tych, którzy już pracują w branży, chcąc doskonalić swoje umiejętności. Nasze szkolenia odbywają się w tętniącym życiem centrum Warszawy, w naszych salonach, które odzwierciedlają prawdziwe środowisko zakładów fryzjerskich i łączą je z najwyższej klasy szkoleniem.

 

 

akademia hop chop