Franchising

HOP-CHOP BarberShop to sieć, która powstała z myślą o najbardziej wymagających klientach. Nietuzinkowe wnętrze, najwyższa jakoś usług, najlepsze kosmetyki to wszystko sprawia, ze HOP-CHOP BarberShop zwykły barbering zmienił w sztukę. Już dziś możesz stać się częścią tego biznesu, jeżeli szukasz pomysłu na biznes, który pozwoli Ci osiągnąć niezależność finansową przy relatywnie niskiej inwestycji to dobrze trafiłeś!

Oceniamy na podstawie naszego doświadczenia lokalizacje gdzie chciał byś otworzyć HOP-CHOP BarberShop. Stworzymy wizualizacje lokalu w oparciu o dotychczasowe nasze realizacje. Zapewnimy wsparcie w remontach i wyposażeniu lokalu. Nasi pracownicy będą służyć pomocą w znalezieniu wykwalifikowanej obsługi, przeszkolą personel. Oferujemy stała pomoc w promowaniu lokalu oparta o współpracę z firmą marketingową. Zapewniamy pomoc merytoryczną, stałe podnoszenie kwalifikacji pracowników franczyzobiorcy oraz nieograniczone możliwości rozwoju.

Potrzebujesz lokal powyżej 30 m2, determinacji, umiejętność zarządzania. Średnia suma inwestycji w lokal 100 tysięcy złotych. Nie pobieramy opłaty franchisingowej wstępnej, pobieramy jedynie opłatę od obrotu.

Napisz do nas i ciesz się swoim biznesem pod szyldem znanej i cenionej marki w branży fryzjerstwa męskiego.

FRANCHISING